Czy wiesz, ze zwykłe płatki kosmetyczne nie są poddawane recyklingowi? Zgodnie z zasadą Less Waste możesz zmniejszyć ilość odpadów jakie produkujesz dzięki wielorazowym wacikom kosmetycznym!
Wacików możesz używać do zmywania wszelkich zanieczyszczeń w ciągu dnia oraz do demakijażu twarzy i dekoltu wieczorem. Waciki idealnie nadają się również do zmywania maseczek oraz do tonizowania skóry. Stanowią świetną alternatywę podczas wyjazdów i podróży. Dobrze zadbane waciki starczą Ci na długie miesiące!
Jak używać?
Wystarczy, że nasączysz wacik Twoim ulubionym produktem do demakijażu, oczyścisz skórę, a następnie przepłuczesz wacik pod bieżącą wodą lub wodą z mydłem. Taki wacik należy odłożyć w suche i przewiewne miejsce, aby mógł swobodnie wyschnąć. Waciki możesz również umieścić w dołączonym woreczku i wyprać w pralce (w temp. 40-60 stopni) razem z resztą prania. Waciki wielorazowe możesz również wyprasować, co pozwoli wyeliminować bakterie. Produkt jest dwustronny: z jednej strony miękka frota bawełniana, z drugiej kolorowa bawełna.
Na prezent: waciki od razu pakujemy na prezent. Wszystko pakujemy indywidualnie używając sprawdzonych i naturalnych produktów. Stawiamy na minimalizm opakowania i dekoracji, aby uniknąć marnowania surowców - najważniejsze są produkty znajdujące się wewnątrz :)
Polski produkt!
Zalety produktu:
idealne do zmywania makijażu, oczyszczania skóry twarzy i szyi,
dobrze zadbane wystarczą na długie miesiące użytkowania,
wielorazowe: użyj, wypierz, wysusz i gotowe do kolejnego użycia,
łatwe w utrzymaniu w czystości, wystarczy wyprać ręcznie lub w pralce,
świetne rozwiązanie podczas podróży i wyjazdów,
estetyczne wykonanie
W skład zestawu wchodzi:
10 x bawełniany wacik kosmetyczny
1 x lniany woreczek do przechowywania
1 x woreczek do prania
opakowanie prezentowe
Wymiary:
waciki 7x7 cm
woreczek do przechowywania 11x14 cm
Zamówienia złożone od pon. do pt. wysyłamy w ciągu 24h! :)
ODBIÓR W PUNKCIE
Paczka w Ruchu - 7zł, 2-5 dni
Paczkomat InPost - 12zł, 1-3 dni
DOSTAWCA
Kurier DPD - 13zł, 1-3 dni
Kurier InPost - 16zł, 1-3 dni
Kurier DHL - 17zł, 1-3 dni
ZA POBRANIEM
Kurier InPost - 27zł, 1-3 dni
ODBIÓR OSOBISTY PO PRZEDPŁACIE (Poznań)
nawet tego samego dnia, po wcześniejszym umówieniu (nie później niż 7 dni od złożenia zamówienia, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane)